Jis yra vienas iš labiausiai žinomų Kretos paplūdimių, kurį kasmet aplanko tūkstančiai turistų.

PreveliVietovė aip pat žinoma kaip Preveli ežeras arba Finikas, įsikūręs Kourtaliotis kanijono pabaigoje, 40 km į pietus nuo Rethimno. Tai unikalus, smėlio paplūdimys pasipuošęs palmių giraite, kuri leidžia pajusti laukinės Kretos gamtos egzotiką. Kourtaliotis upės žiotys įteka į paplūdimį, sudarydama nedidelę lagūną. Upė įteka į krištolo tyrumo mėlyną Libijos jūrą. Keliautojas čia gali patirti visas vandens pramogas, iššsimaydyti upėje, ar jūroje, gali pasivaikščioti po palmių giraitę, pailsėti ant juosvo smėlio. Šis rojus žemėje pasiekimas trimis būdais:

Pirma ir tinkantis aktyviems turistams – paliektisavo automobilį stovėjimo aikštelėje prie Preveli vienuolyno ir tada pėsčiomis leistis žemyn akmenuotu taku, kol po dvidešimt minučių pasieksite paplūdimį . Arba, galite išvengti akmenuoto kelio ir automobiliu važiuoti neasfaltuotu keliu, kuris veda į netoliese esantį Drimiskiano Ammoudi, nuo ten kelias iki pliažo apie 5 minutes. Paskutinis būdas, keliauti iki Agia Galini ir ten išsinuomoti valti, kuria ir pasieksite ne tik Preveli bet ir Plakias.

P.S Tiems, kas keliaujate nuomotais automobiliais ( o dauguma jūsų taip ir keliaujate), primenu, kad kad ir kokį automobilio draudimą turėtumėte, jis nedengia mašinnos gedimų, patirtų keliaujant neasfaltuotu keliu.