Creta Aquarium

Mėgstate gyvūnus, ypač domina jūrų pasaulis, smalsu pažvelgti į paslaptingą ir tylų vandenų gyvūnų gyvenimą?

Image result for Cretaquarium

 

Tuomet žaismingą pavadinimą turintis Creta Aquarium taps puikia vieta praturtinti savo atostogas Kretoje naujomis žiniomis ir pramogomis.

Image result for Cretaquarium

Kretos akvariumas lankytojams, atvykusiems tradiciniais ar pigiais skrydžiais, duris atvėrė 2005 metais. Tai pirmasis didžiausias ir moderniausias akvariumas visoje Graikijoje, kuris skirtas tiek pramogoms, tiek edukacijai, tiek rimtiems mokslo tyrimams. Kretos akvariume pristatomas nepaprastai turtingas ir įdomus Viduržemio jūros gyvenimas. Čia  lankytojai, atvykę tradiciniais ar pigiais skrydžiais, gali pamatyti daugiau nei 250 skirtingų jūrų gyvūnų rūšių, gyvenančių net 60-yje didžiulių akvariumų. Milžiniškuose akvariumuose plaukioja tiek mažytės ryškiaspalvės žuvelės, tiek tikri jūrų siaubūnai – rykliai ir rajos. Kretos akvariumo pasaulis nepaprastai spalvingas ir aktyvus, teikiantis ne tik žinių, pramogą, bet ir raminantis. Nieko nėra maloniau, kaip po ilgos ir įspūdžių kupinos dienos užsukti į Kretos akvariumą, ramiai pasivaikščioti po mirguliuojančias sales, prisėsti prie kokio nors akvariumo ir mintimis pasinerti į šį atpalaiduojantį melsvo vandens pasaulį. Kretos akvariume galite pamatyti ne tik šimtus skirtingų rūšių jūrų gyvūnų, bet ir pasižiūrėti įvairių filmų apie gamtą, ekologiją ir, žinoma, gyvūnus. Kretos akvariumas turi 140 vietų kino salę su didžiuliu ekranu. Į šią salę lankytojai gali užsukti bet kada akvariumo darbo metu.

Image result for Cretaquarium

Kretos akvariumas patiks įvairaus amžiaus žmonėms, čia kažką ras ne tik vaikai, bet ir daug visko gyvenime matę suaugusieji. Edukacinėje vaikų zonoje mažieji, prižiūrimi tėvų ir parko darbuotojų, gali į savo rankose palaikyti keletą gyvūnų, pavyzdžiui, jūros žvaigždę ar vėžliuką. O vyresnieji gali klausytis audiogido, pateikiančio daugybę įdomių faktų apie jūrų gyvūnus. Kretos akvariume yra ir dovanų krautuvėlė, kurioje galite įsigyti su vandenų gyvūnais susijusių suvenyrų, ir  jauki kavinukė, kurioje galėsite atsipūsti ir su artimaisiais pasidalinti įspūdžiais.

Keliaujantiems su vaikais arba tiesiog gyvūnų mylėtojams – tai vieta, kurią verta aplankyti Kretoje.

Daugiau info: spausk čia

Amazonas Parkas

Važiuojant nuo Neapolio miestelio link Kourunes, pakeliui matosi parkas su iškaba Amazonas Park.

Kelias link zoologijos sodo gana vingiuotas, einantis palei kalnus, bet verta surizikuoti. Įpūdžių tikrai pakaks tiek vaikams, tiek suaigusiems. Įėjimas – 10 eur žmogui, bet verta. Parke jus pasitiks gausybė paukščių, beždžionių, lemūrų, asiliukų ir kitų įdomių gyvūnų. Vien papūgų sutikome virš kokių penkiasdešimties skirtingų rūšių.

Parke taip pat matėme ir vėžlių, ožių bei asiliukų.

Patarimas: būkite budrūs, saugokite savo asmeninius daiktus, nes beždžionės labai greitai gali juos nugvelbt😀

Daugiau info: spausk čia

Dinosauria – parkas

Visai šalia Creta Aquarium įsikūręs dar vienas parkas, pritraukiantis begales lankytojų – Dinosauria parkas.

Image result for Dinosauria crete

Jame tiek suaugusieji, tiek vaikai gali susipažinti su įvairiomis dinozaurų rūšimis, pabūti mokslininkais, tyrinėjančiais dinozaurų laikus, įsijungti į interaktyvų, žaismingą ir labai realistinį šių gyvūnų pasaulį.

Daugiau info : spausk cia