JŪSŲ KELIONIŲ VADOVAS KRETOJE

Ar verta į Santorinį vykti patiems?

Daugelis jūsų dažnai klausiate, ar verta į Santorinio salą vykti patiems? Mes pateiksime jums informaciją, kaip tai galima padaryti, o ar verta – spręskite patys

santorini-greece1

Taigi Santorinis. Daugelyje forumų teko skaityti nuomonę, kad į Santorinį labiau verta vykti savarankiškai. Drįstume tuo suabejoti, bet spręskite jūs

Kaip nuvykti į Santorinį?

Atostogaujant Kretoje, yra puiki galimybė apankyti kitą nuostabią salą – Santorinį. Kaip tai padaryti? Yra du būdai : pirkti organizuotą kelionę arba vykti savarankiškai.

Visų pirma, turite pasirūpinti kelto bilietais. Kelto į Santorinį bilietus galima isigyti internetu. Apmokejimas tik kredito kortele. Kainai nuo 116 eur i abi puses (apie 58 eur 5 vien1 pusę). Išvykimas iš Herakliono uosto apie 9 val ryto.

Antra, turite pasirūpinti, kaip nuvykti į Heraklioną. Paprasciausias būdas – viešuoju transportu – autobusu. Kaina 6 eur/žmog į abi puses. Arba vykti taksi, kaina apie 45 eur į vieną pusę.

Ką nuveikti Santorinyje?

Kelte jums galite įsigyti ekskursiją po salą maždaug už 25 eur/žmog. Arba bandyti apžiūreti salą savarankiškai. tai padaryti nėra paprassta, nes autobusų infrastruktūra nėra gerai išvystyta. Tad judėjias po Santorinį gana ribotas. Arba nuomotis automobilį jau vietoje (kaina nuo 55 eur dienai).

Išvada: mūsų nuomone, vykti savarankiškai į Santorinį nėra prasmės: visų pirma, pagal pinigus nieko nesutaupote. Organizuota kelionę su pervežimais, keltu ir eksursija galima įsigyti maždaug už 120 eur , keliaujant savarankškai : keltas 116 eur+ ekskursija 25 eur+ nuvykimas į/iš uosto + 6 eur/žmog. Viso apie 147 eur/žmogui.

Daugiau apie Santorinį čia

Ekskursijos Kretoje čia

Užsisakyti ekskursijas Kretoje iš anksto internetu galima čia

http://www.keliones1.lt%d bloggers like this: