JŪSŲ KELIONIŲ VADOVAS KRETOJE

Šiuo metu dauguma žmonių ieško būdų taupyti, ypač kalbant apie atostogas. Populiariausias būdas – atskirai užsisakyti skrydį ir viešbutį. Tokias keliones rinktis skatina trys dalykai: lankstumas, smalsumas ir pigumas.

flight 2

Pigūs skrydžiai
Keliaujant pigiomis oro linijomis reikėtų atkreipti dėmesį į specialias taisykles – registruotis į skrydį internetu, nepamiršti įlaipinimo kuponų, paisyti reikalavimų rankiniam bagažui. Nurodyta bilieto kaina dar nėra galutinė. Pigių skrydžių bendrovėse papildomai mokama už registruojamą bagažą (daugiau apie bagažą rasite), registraciją internetu, pirmenybinį laipinimą, atsiskaitymą kreditine kortele, šiose dazniausiai avialinijose nėra pažymėtų vietų – galima sėstis bet kur.

Viešbučiai
Įsigijus pigius skrydžio bilietus, tuo pačiu galima įsigyti ir viešbutį, ar ir net išsinuomoti automobilį. Dažnai, perkant visą pasiūlymų paketą kainuoja netgi pigiau, nei viską perkant atskirai. Viešbučius galima rinktis pagal įvairius kriterijus, tarkim, pagal kainą, atstumą nuo centro, paplūdimio ar oro uosto, pagal viešbučių reitingus, kuriuos jiems suteikė klientai. Neretai pateikiami ir viešbučiuose gyvenusių žmonių atsiliepimai.
Daugiau apie viešbučius rasite čia
Perkant viešbutį derėtų pagalvoti ir apie tai, kokiu būdu iki jo nukaksite. Kaip pasiekti viešbutį vos atvykus į svečią šalį, taip pat reikėtų pasidomėti iš anksto. Jeigu ketinate nuomotis automobilį, ko gero geriausia jį išsinuomoti iškart oro uoste, kad atvykę galėtumėte sėsti ir vykti į viešbutį, o išskridimo dieną atvykti į oro uostą ir ten jį palikti. Jeigu ketinate išsiversti be automobilio, iš anksto pasidomėkite, kaip geriau pasiekti viešbutį – autobusu, traukiniu, taksi ar užsisakyti pervežimo paslaugą viešbutyje.
Perkant pigią kelionę nevertėtų pamiršti ir Keliones draudimo: pasidomėti, kokios sąlygos, rūšys, kainos, draudiminiai ir nedraudiminiai įvykiai.
kelionių klausimais kreipkites

http://www.keliones1.lt

 


1 Comment(s)

  1. Pingback: Tiems,kas dar nesusiplanavo atostogų… « KRETA- Keliones1 internetu

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: