JŪSŲ KELIONIŲ VADOVAS KRETOJE

Populiariausias būdas – atskirai užsisakyti skrydį ir viešbutį. Tokias keliones rinktis skatina trys dalykai: lankstumas, smalsumas ir pigumas.

flight 2

Pigūs skrydžiai

Keliaujant pigiomis oro linijomis reikėtų atkreipti dėmesį į specialias taisykles – registruotis į skrydį internetu, nepamiršti įlaipinimo kuponų, paisyti reikalavimų rankiniam bagažui. Nurodyta bilieto kaina dar nėra galutinė. Pigių skrydžių bendrovėse papildomai mokama už registruojamą bagažą, registraciją internetu, pirmenybinį laipinimą, atsiskaitymą kreditine kortele, šiose avialinijose nėra pažymėtų vietų – galima sėstis bet kur.

Viešbučiai

daugelį lėktuvų bilietus pardavinėjančių svetainių, ne viena iš jų kartu siūlo įsigyti ir viešbutį, ir net išsinuomoti automobilį. Neretai iš karto perkant visą pasiūlymų paketą kainuoja netgi pigiau nei viską perkant atskirai. Internete galima surasti ne vieną svetainę, kuri leidžia pasirinkti viešbučius pagal įvairius kriterijus, tarkim, pagal kainą, atstumą nuo centro, paplūdimio ar oro uosto, pagal viešbučių reitingus, kuriuos jiems suteikė klientai. Neretai pateikiami ir viešbučiuose gyvenusių žmonių atsiliepimai.

Viešbutį derėtų rinkits : pagal kainą, paslaugas, jūsų kelionės planą : jei pasyvus poilsis – brangesnį+ AI, jei ketinante atostogauti aktyviai- pigesni RO, BB arba HB

Apie maitinimo tipus rasite čia

Kaip pasirinkti viešbutį rasite čia

Kelionė iki viesbučio (Transferas)

Kaip pasiekti viešbutį vos atvykus į svečią šalį, taip pat reikėtų pasidomėti iš anksto. Jeigu ketinate nuomotis automobilį, ko gero geriausia jį išsinuomoti iš anksto, kad būtų pristatytas oro uoste, ir atvykę galėtumėte sėsti ir vykti į viešbutį, o išskridimo dieną atvykti į oro uostą ir ten jį palikti. Jeigu ketinate išsiversti be automobilio, iš anksto pasidomėkite, kaip geriau pasiekti viešbutį – autobusu, taksi ar užsisakyti pervežimo paslaugą viešbutyje.

Automobilių nuomos rezervacija čia

Kelionės draudimas: rūyšs, būdai, sąlygos – rasite čia

http://www.keliones1.lt


Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s


%d bloggers like this: